Konkurs – Pocztówka z Wadowic

Konkurs –  Pocztówka z Wadowic

Konkurs – Pocztówka z Wadowic z okazji 100. Rocznicy urodzin Karola Wojtyły”

Drodzy Rodzice !

Zachęcamy wszystkich przedszkolaków do udziału w konkursie plastycznym ,

organizowanym z okazji 100.Rocznicy urodzin Karola Wojtyły.

Konkurs przeznaczony dla dzieci przedszkolnych oraz dzieci z klas I- VIII.

Konkurs polega na przygotowaniu pocztówki z Wadowic z okazji 100. /Rocznicy urodzin Jana Pawła II.

Prace mogą być wykonane techniką manualną lub techniką cyfrową:

– Technika- prac plastycznych : dowolna, format A4

-W przypadku grafiki komputerowej (np. fotomontaż) prace należy przesłać w postaci pliku cyfrowego o rozdzielczości 300 DPI w formacie graficznym .pdf, .jpeg, .tiff.

Termin oddawania prac: do 4 maja 2020r.

Do każdej pracy dołączamy pisemną zgodę rodziców bądź opiekunów prawnych na publikację wraz podaniem danych autora

Konkurs -  Pocztówka z Wadowic

może być zdjęcie/ skan na adres poczty : sp1@wadowice.pl. Zgoda może być napisana ręcznie/ jeśli rodzic nie posiada drukarki w domu/.

Pracę konkursowe można dostarczyć do naszego przedszkola do 30 kwietnia po wcześniejszym kontakcie telefonicznym do Dyrekcji

513 – 065 – 200

Lub :

/ w terminie do 4 maja /

1. Bezpośrednio do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Wadowicach w godz. 8.30-14.30

2. Drogą pocztową na adres: Szkoła Podstawowa nr 1 os. Pod Skarpą 10, 34-100 Wadowice

Najlepsze prace zostaną nagrodzone przez organizatorów (Urząd Miejski w Wadowicach i ZS CKU w Radoczy) i zostaną wydane, wraz z podaniem autora grafiki, jako oficjalne jubileuszowe pocztówki z naszego miasta dla mieszkańców Wadowic i gości!

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronach współorganizatorów:

Serdecznie zapraszamy :)

Prosimy przekazać informację Waszym Wychowawcom. Dziękujemy.