Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi
W dniu 22 kwietnia obchodzony jest Dzień ZiemiDzień Ziemi, ale z uwagi na niesprzyjające warunki pogodowe zaplanowany marsz ekologiczny przeniesiono na 29 kwietnia. Przedszkolaki wyruszyły ‍♀️‍♂️na ulice Wadowic, aby zwrócić‼️ uwagę mieszkańcom naszego miasta na ważne kwestie dotyczące ekologii♻️Dzień ZiemiDzień ZiemiDzień Ziemi. Dzieci skandowały hasłaDzień ZiemiDzień Ziemi , które niosły na transparentach: Segreguj śmieciDzień Ziemi, Oszczędzaj wodęDzień Ziemi, Dbaj o przyrodęDzień Ziemi, Chroń lasy – oszczędzaj papierDzień Ziemi, Dbaj o czyste powietrzeDzień Ziemi.
Marsz ekologiczny należy już do tradycji Przedszkole Publiczne nr 2 w Wadowicach. W tym roku zaprosiliśmy do tej akcji inne placówki przedszkolne najstarsze grupy wiekowe z : PP nr1, PP nr 3 i z PP nr 5 oraz klasa 0 z SP nr 5. W sumie w marszu udział wzięło 15 grup wiekowych – od najmłodszych 3- latków, aż po najstarszych 6-latków.

 

Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi

 

Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi Dzień Ziemi