Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Orły na zajęciach w Bibliotece

Orły na zajęciach w Bibliotece
Grupa Orły Orły na zajęciach w Bibliotece była w bibliotece. Dzieci dowiedziały się jak żyją ludzie w Afryce, z jakimi zmagają się problemami oraz jakie zwierzęta Orły na zajęciach w BiblioteceOrły na zajęciach w Bibliotece zamieszkują ten kontynent. Wśród ciekawostek znalazły się: Orły na zajęciach w Bibliotece po co wielbłądowi garb?
Orły na zajęciach w Bibliotece Po co słoniowi trąba, uszy i kły?
Starszaki z ciekawością słuchały Orły na zajęciach w Bibliotece opowiadania o słoniu Elmerze oraz jego specyficznym kolorze. Na zakończenie przedszkolaki wykonały 2 pracę plastyczne: maskę afrykańska Orły na zajęciach w Bibliotece oraz Orły na zajęciach w Bibliotece zrobioną z talerzyka papierowego. Dziękujemy za interesujące zajęcia.
Orły na zajęciach w Bibliotece