Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Zajęcia otwarte pt : „Dzień Ziemi” – Orły

Zajęcia otwarte pt : „Dzień Ziemi” – Orły
23 kwietnia w grupie Zajęcia otwarte pt : "Dzień Ziemi" - OrłyOrły odbył się dzień otwarty dla rodziców naszych pociech. Tematem przewodnim był Dzień Ziemi. Dzieci zrobiły gazetkę ♻️ i poznały ciekawostki dotyczące naszej niebieskiej planety Zajęcia otwarte pt : "Dzień Ziemi" - Orły. Przedszkolaki odnajdywały swoje pary, wykonywały ćwiczenia matematyczne ➕️ ➖️, segregowały śmieci Zajęcia otwarte pt : "Dzień Ziemi" - Orły a nawet stworzyły kodeks Małego ekologaZajęcia otwarte pt : "Dzień Ziemi" - Orły☘️Zajęcia otwarte pt : "Dzień Ziemi" - Orły. Niektórzy wykonywali ćwiczenia grafomotoryczne, inni zaś w tym samym czasie Zajęcia otwarte pt : "Dzień Ziemi" - Orły wyszukiwali słów w wykreślance. Jedną z aktywności był także eksperyment z dzikim wysypiskiem śmieci.
❌️ Pamiętajmy o tym, że wyrzucając śmieci np do lasu często powodują skażenie gleby i wody. Na zakończenie była praca plastyczna: wyszło piękne Zajęcia otwarte pt : "Dzień Ziemi" - Orły z koroną z bibuły. Efekt można oglądaćZajęcia otwarte pt : "Dzień Ziemi" - Orły na gazetce w szatni. Dziękujemy rodzicom oraz babci za obecność na zajęciach.
Zajęcia otwarte pt : "Dzień Ziemi" - Orły Zajęcia otwarte pt : "Dzień Ziemi" - Orły Zajęcia otwarte pt : "Dzień Ziemi" - Orły