Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Wizyta Kotków w Bibliotece w ramach projektu „Akademia Przedszkolaka”

Wizyta Kotków w Bibliotece w ramach projektu „Akademia Przedszkolaka”

9 kwietnia dzieci z grupy „Kotki” uczestniczyły w kolejnym spotkaniu w ramach projektu „Akademia Przedszkolaka” Tematem była Afryka. Dzieci podczas pogadanki wykazały sie dużą wiedzą i z zainteresowaniem, wysłuchały fragmentu o słoniu Elmerze . Miały możliwość ozdobienia afrykańskiej maski i wykonania głowy z talerzyka papierowego. Dzień był bardzo przyjemny, dzieci wspaniale reprezentowały nasze przedszkole, a na galerii przedszkolnej widnieją piękne efekty tej kolejnej, interesującej wycieczki.

 

Wizyta Kotków w Bibliotece w ramach projektu "Akademia Przedszkolaka" Wizyta Kotków w Bibliotece w ramach projektu "Akademia Przedszkolaka" Wizyta Kotków w Bibliotece w ramach projektu "Akademia Przedszkolaka" Wizyta Kotków w Bibliotece w ramach projektu "Akademia Przedszkolaka"