Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Laurki dla strażaków

Laurki dla strażaków

4 maja swoje święto obchodzą wszyscy strażacy. O tym jak niebezpieczna jest ich praca wiemy nie od dzisiaj. Są dla nas zawsze pełni poświęcenia, odwagi i gotowi nieść pomoc o każdej porze dnia. Dzieci z Przedszkola Publicznego Nr 2 postanowiły zrobić strażakom z pobliskich OSP miłą niespodziankę. Każda grupa wiekowa przygotowała kilka prac plastycznych, a koordynator akcji – p. Renia ułożyła krótkie wiersze, które w sposób losowy zostały przesłane drogą elektroniczną do okolicznych jednostek straży pożarnej. Nasza akcja chyba przypadła do gustu strażakom, bo nadesłali nam podziękowania. OSP Wadowice, OSP Jaroszowice i OSP Klecza Dolna podziękowali dzieciom za życzenia i piękne prace. W galerii można podziwiać dzieła naszych artystów.

 

Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków Laurki dla strażaków