Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Quiz wiedzy o Polsce

Quiz wiedzy o Polsce
9.05 w naszym przedszkolu pani Magda i pani Karina zorganizowały i przeprowadziły Quiz wiedzy o Polsce, w którym udział wzięły grupy: Motyle, Tygrysy, Koty i Orły. Celem wspólnej zabawy było: utrwalenie wiedzy o PolsceQuiz wiedzy o Polsce; kształtowanie poczucia przynależności narodowej i postawy patriotycznej; doskonalenie umiejętności
współdziałania w zespole; kształtowanie dojrzałości emocjonalnej (umiejętność pogodzenia się z porażką); kształtowanie szacunku do symboli i barw narodowych oraz przyjmowanie właściwej postawy podczas śpiewaniaQuiz wiedzy o Polsce hymnu państwowegoQuiz wiedzy o Polsce. Wszystkie dzieci wykazały się dużą wiedzą o Polsce.
Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła nagrody niespodzianki dla każdej grupy.
Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce Quiz wiedzy o Polsce