Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

„Historia w kolorach”

„Historia w kolorach”

Miłość do ojczyzny zaszczepiamy w dzieciach od najmłodszych lat. Przedszkole to miejsce, gdzie być może po raz pierwszy usłyszały słowo „patriotyzm”. W tym roku szkolnym każda grupa wiekowa wykorzystała do tego celu „Historię w kolorach” Instytutu Pamięci Narodowej. Dzieci z grup młodszych finalnie tworzyły flagi„Historia w kolorach” utrwalając w ten sposób barwy narodowe. Natomiast grupy starsze tworzyły godła „Historia w kolorach” W szatni wyeksponowane są prace wszystkich dzieci – zapraszamy do podziwiania „Historia w kolorach” Niech to będzie okazja do wspólnego wywieszenia flagi w oknie własnego domu, żeby zaakcentować czekające nas święta narodowe. Bądźmy dumni z tego, że jesteśmy Polakami .

 

„Historia w kolorach” „Historia w kolorach” „Historia w kolorach” „Historia w kolorach” „Historia w kolorach” „Historia w kolorach” „Historia w kolorach” „Historia w kolorach” „Historia w kolorach”