Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Akcja „Wyjątkowe skarpetki”

Akcja „Wyjątkowe skarpetki”
Akcja „Wyjątkowe skarpetki”🧦
W tym roku po raz drugi nasze przedszkole włączyło się w akcję organizowaną przez Ośrodek Rehabilitacyjno- Edukacyjno- Wychowawczy w Juszczynie pod hasłem ” Wyjątkowa skarpetka”. 21 marca obchodzimy Światowy Dzień Zespołu Downa. Naszym zadaniem było stworzenie jak najdłuższego sznura skarpetek. Każde dziecko z grup przedszkolnych wykonało dowolną techniką i wycięło skarpetkę. Skarpetki można podziwiać na klatce schodowej w przedszkolu. Udało nam się zrobić sznurek o długości 22 metrów❗ Super 😉 Brawo! Koordynatorki akcji : Pani Asia i Pani Agnieszka
Akcja "Wyjątkowe skarpetki" Akcja "Wyjątkowe skarpetki" Akcja "Wyjątkowe skarpetki" Akcja "Wyjątkowe skarpetki"