Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

„Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”

« powrót do wyboru galerii
Miś Zenek bawił się z najmłodszymi dziećmi z gr. „ Misie” w czasie zajęć adaptacyjnych i witał ich każdego dnia dodając otuchy przy rozstaniu z rodzicami. Ale to nie wszystko… W piątek 16 września wyruszył na swoją wielką przygodę 🙂 W ramach międzynarodowego projekty edukacyjnego
„ Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury” , Zenek odwiedzi dzieci w ich domach, gdzie oprócz zabawy, zostanie zaproszony do słuchania wielu bajeczek, wierszy czy opowiadań. Miś uwielbia książeczki 🙂 Plecak z misiem zabierany w piątek, powracać będzie do przedszkola w poniedziałek i w poniedziałek zostanie zabrany przez kolejne dziecko – żeby powrócić w piątek. Tak będzie do czasu, aż Zenek odwiedzi wszystkie dzieci. Dzięki współpracy z rodzicami powstanie pamiątkowy „Dzienniczek Misia Zenka”, a jaki on będzie ? …. zobaczymy za kilka tygodni… Dawidek jako pierwszy zabrał misia do siebie 🙂 Oj, będzie się działo ….
„Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury” „Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury” „Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”
« powrót do wyboru galerii