X Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd i Pastorałek

17 stycznia dzieci 4-letnie z gr.”Biedronki”reprezentowały nasze przedszkole na X Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w podziemiach kościoła Św. Piotra w Wadowicach. Organizatorem przeglądu od samego początku jest nasze przedszkole. Była to super okazja do wspólnego kolędowania. „Biedronki zaśpiewały pastorałkę „Była noc” i kolędę ” Przybieżeli do Betlejem”. Nie zabrakło gry na drewienkach i trójkątach. Do występu dzieci przygotowały p. Renia i p. Ania przy wsparciu p. Basi i p. Eli.