Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Akcja „Wyjątkowa skarpetka”

Akcja „Wyjątkowa skarpetka”
Akcja „Wyjątkowa skarpetka” Akcja "Wyjątkowa skarpetka"
Po raz trzeci nasze przedszkole włączyło się w akcję organizowaną przez Akcja Wyjątkowa Skarpetka- OREW Juszczyn. Kolorowe skarpetkiAkcja "Wyjątkowa skarpetka" to symbol solidaryzowania się z Akcja "Wyjątkowa skarpetka"Akcja "Wyjątkowa skarpetka" z Zespołem Downa♥️. Naszym zadaniem było stworzenie jak najdłuższego sznura 〰️〰️〰️Akcja "Wyjątkowa skarpetka" skarpetek. Każdy przedszkolak ozdobił Akcja "Wyjątkowa skarpetka"️✏️✍️ dowolną techniką jedną skarpetkę. Można je podziwiać Akcja "Wyjątkowa skarpetka"Akcja "Wyjątkowa skarpetka"Akcja "Wyjątkowa skarpetka" na klatce schodowej w naszym przedszkolu. Udało nam się zrobić w tym roku sznur o długości 22 metrów ❗. Super Akcja "Wyjątkowa skarpetka"Akcja „Wyjątkowe skarpetki”Akcja "Wyjątkowa skarpetka" to wyjątkowy dzień tak jak Wyjątkowe są Dzieci z Zespołem Downa. Przez udział w akcji uczymy i dajemy sygnał, że akceptujemy odmienność osób z Zespołem Downa♥️
Koordynatorki akcji : pani Agnieszka i pani Asia
Akcja "Wyjątkowa skarpetka" Akcja "Wyjątkowa skarpetka" Akcja "Wyjątkowa skarpetka" Akcja "Wyjątkowa skarpetka" Akcja "Wyjątkowa skarpetka" Akcja "Wyjątkowa skarpetka" Akcja "Wyjątkowa skarpetka"
Akcja "Wyjątkowa skarpetka" Akcja "Wyjątkowa skarpetka" Akcja "Wyjątkowa skarpetka"