#IIIWiosennyTurniejPrzedszkolaka

Wielkie gratulacje#IIIWiosennyTurniejPrzedszkolaka#IIIWiosennyTurniejPrzedszkolaka#IIIWiosennyTurniejPrzedszkolaka dla naszych Starszaków❗ Byliśmy w Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wadowicach gdzie odbył się #IIIWiosennyTurniejPrzedszkolaka pod patronatem Burmistrza Wadowic. Grupa Orły zdobyła złoto#IIIWiosennyTurniejPrzedszkolaka a grupa Kotki srebro#IIIWiosennyTurniejPrzedszkolaka.
9 konkurencji nasze Starszaki pokonały wzorowo❗
Podziękowania♥️ i gratulacje#IIIWiosennyTurniejPrzedszkolaka dla organizatorów oraz drużyn biorących udział w turnieju. Dziękujemy za super #IIIWiosennyTurniejPrzedszkolaka#IIIWiosennyTurniejPrzedszkolaka, dyplomy i piękne zabawki.