Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

„Światowy Dzień Świadomości Autyzmu”

„Światowy Dzień Świadomości Autyzmu”
4 kwietnia obchodziliśmy „Światowy Dzień Świadomości Autyzmu”💙🫂. Z tej okazji odbyły się pogadanki w grupach na ten temat po obejrzeniu filmu edukacyjnego ,,Jaś i niebieskie motyle,,.
Przedszkolaki utożsamiając się z dziećmi z autyzmem wykonały niebieskie motyle lub odbiły swoje dłonie pomalowane na niebieski kolor, ale co najistotniejsze pogłębiły swoją wiedzę w jaki sposób mogą reagować gdy jest z nimi dziecko dotknięte autyzmem. Nie zabrakło oczywiście niebieskich elementów garderoby będących od lat symbolem zjednoczenia z osobami z autyzmem💙
"Światowy Dzień Świadomości Autyzmu" "Światowy Dzień Świadomości Autyzmu" "Światowy Dzień Świadomości Autyzmu" "Światowy Dzień Świadomości Autyzmu" "Światowy Dzień Świadomości Autyzmu" "Światowy Dzień Świadomości Autyzmu"