Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Rozstrzygnięcie konkursu kulinarno-fotograficznego pt. „Przedszkolna książka kucharska.”

Rozstrzygnięcie konkursu kulinarno-fotograficznego pt. „Przedszkolna książka kucharska.”

Pod koniec maja w naszym przedszkolu miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu kulinarno-fotograficznego pt. „Przedszkolna książka kucharska.” Założeniem projektu było stworzenie przedszkolnej książki kucharskiej na bazie nadesłanych przepisów- zdrowych, pełnowartościowych potraw przygotowanych przez dzieci wraz z Rodzicami oraz relacji zdjęciowej, potwierdzającej wykonanie zadania. Najciekawsze pomysły nagrodzono poprzez wyłonienie 10 miejsc głównych oraz wyróżnień dla wszystkich pozostałych uczestników konkursu. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy ! Dziękujemy Rodzicom za pomoc swoim pociechom i zaangażowanie się w przygotowaniu przepisu oraz zdrowych potraw.

Pani Agnieszka i Pani Kasia

 

Rozstrzygnięcie konkursu kulinarno-fotograficznego pt. „Przedszkolna książka kucharska.”