Program edukacyjny „Czyściochowe Przedszkole”

Nasze przedszkole dołączyło do ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Czyściochowe Przedszkole”. Jest on organizowany przez firmę Rossmann w ramach programu Rossnę Junior. Obecnie w chwili kiedy odczuwamy realne zagrożenie zarażeniem się koronawirusem, program pozwala realizować zagadnienia związane z zachowaniem właściwej higieny osobistej. W ramach realizacji programu dzieci z gr. „ Kotki” wykonały pracę konkursową, która została zgłoszona do weryfikacji  4 marca i będzie uczestniczyła w II turze głosowania , w terminie od 1 IV – 30 IV 2020 roku.
Wygrywa 100 placówek przedszkolnych z największą liczbą zgromadzonych głosów – a nagrodą będzie karta podarunkowa na kwotę 500 zł na zakup produktów w sklepie Rossman / papier toaletowy, chusteczki higieniczne, mydło, pasta do zębów, ręczniki papierowe itd. /
O tym w jaki sposób będziemy głosować na pracę naszych przedszkolaków poinformujemy Państwa końcem marca.

Program edukacyjny "Czyściochowe Przedszkole"