Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

„Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”.

„Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”.

Dzięki owocnej współpracy z rodzicami udało nam się pomyślnie zakończyć realizację MODUŁU „Czytamy razem z małym misiem” w ramach projektu edukacyjnego ” Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury”. Miś Zenek właśnie zakończył swoją podróż w żółtym plecaczku i szczęśliwie powrócił do przedszkola 🙂 Dzieci miały okazję gościć pluszaka w swoim domu, mogły pobawić się z nim, a przede wszystkim wspólnie wysłuchać czytanych wierszy, opowiadań czy bajek 🙂 Swoją podróż rozpoczął 19 września 2022 , a zakończył 25.O1. 2023r. Dowodem na to, że Zenek był w odwiedzinach u danego dziecka – była wypełniona karta z „Misiowego dzienniczka”. Już wkrótce będzie go można oglądać w szatni , na gazetce „Misiów”… Teraz czekamy na weryfikację naszej fotorelacji i na certyfikat 🙂 Trzymajcie kciuki !

 

"Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury". "Mały Miś w świecie Wielkiej Literatury".