Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

K O N K U R S !!!

K O N K U R S !!!

K O N K U R S !!!

Serdecznie zapraszamy dzieci i Rodziców do udziału w przedszkolnym konkursie fotograficzno-kulinarnym w ramach Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego “Pyszny sposób na nudę, czyli…. przedszkolna książka kucharska”.

Zadaniem uczestnika konkursu (dziecka i rodzica) jest przesłanie do organizatorów(drogą mailową ), przepisu, który byłby zdrowym, pełnowartościowym posiłkiem dla dziecka w wieku przedszkolnym (może to być pyszna pasta na kanapki, ciasto, ciasteczka, zupa i wszystko to co Państwa dzieci lubią jeść).

Do przepisu należy dołączyć zdjęcie (max. 3) ze wspólnego przygotowania potrawy.

Prace proszę przesyłać do 07.05.2021r. na mail: aga.s138@wp.pl lub na messenger Naszego Przedszkola.

Dla uczestników konkursu przewidziane są dyplomy i nagrody.