Jasełka Bożonarodzeniowe

10 stycznia odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe w wykonaniu grupy Motylki.Jasełka BożonarodzenioweJasełka Bożonarodzeniowe Podczas występu dzieci przedstawiły opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną kolędami i grą na instrumentach. Jasełka BożonarodzenioweJasełka BożonarodzenioweJasełka BożonarodzenioweMali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Także pozostałe grupy przedszkolne zaprezentowały kolędę lub pastorałkę.