Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Bal Karnawałowy

Bal Karnawałowy

Dzień 8 lutego upłynął naszym przedszkolakom po prostu balowoBal KarnawałowyBal Karnawałowy!!! Dzieci bawiły się wspaniale podczas morskiej przygodyBal KarnawałowyBal Karnawałowy. Miały przepiękne strojeBal KarnawałowyBal KarnawałowyBal Karnawałowy, które miały okazję zaprezentować. Były tańceBal KarnawałowyBal Karnawałowy, faleBal Karnawałowy, chustki, bąbelkiBal Karnawałowy i fantastyczna muzykaBal Karnawałowy, do której panie wodzirejki proponowały porywające układy choreograficzne. Dzieci były zachwycone!!!

 

Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy Bal Karnawałowy