Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Akademia Przedszkolaka – zajęcia w Bibliotece – Kotki

Akademia Przedszkolaka – zajęcia w Bibliotece – Kotki

Starszaki z grupy Kotki odwiedziły w ramach Akademii Przedszkolaka Wadowicka Biblioteka Publiczna . Zajęcia dotyczyły zimowych krain- Arktyki i Antarktydy. Dzieci dowiedziały się kto je zamieszkuje‍❄️Akademia Przedszkolaka - zajęcia w Bibliotece - Kotki , jak zwierzęta chronią się przed mrozem i co najczęściej tam się jadaAkademia Przedszkolaka - zajęcia w Bibliotece - KotkiAkademia Przedszkolaka - zajęcia w Bibliotece - Kotki. Nie zabrakło ciekawej książkiAkademia Przedszkolaka - zajęcia w Bibliotece - Kotki, którą dzieci z zaciekawieniem wysłuchały „Chłopiec i pingwin „. Po krótkiej rozmowie i udzieleniu odpowiedzi na zadane pytania dotyczące treści, wszyscy z wielkim zapałem zabrali się za wykonanie pracy przedstawiającej mroźną krainę.

 

Akademia Przedszkolaka - zajęcia w Bibliotece - Kotki Akademia Przedszkolaka - zajęcia w Bibliotece - Kotki Akademia Przedszkolaka - zajęcia w Bibliotece - Kotki