Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Pszczółki w parku

« powrót do wyboru galerii

„Wycieczka do parku”- tak dzieci z grupy „Pszczółki” spędziły przedpołudniowy czas w przedszkolu w dniu 10 października 2019.

Celem wycieczki było poznanie charakterystycznych cech ekosystemu parkowego będącego namiastką lasu , gdzie najbardziej typowymi roślinami  są takie drzewa jak : lipa drobnolistna, dąb szypułkowy  i bezszypułkowy, kasztanowiec zwyczajny i klon zwyczajny . Park to również miejsce bytowania zwierząt, głównie ptaków i małych ssaków, dlatego dzieci ze spokojem podchodziły do spacerów i zabaw po parku będącego domem tych małych stworzeń . Nasz wadowicki park po remoncie to wspaniałe miejsce wypoczynku i rekreacji. Dzieci miały okazję oglądać: alejki z ławkami, latarnie, pomniki, place zabaw ,fontannę, altany oraz amfiteatr tzw. „Muszlą”. Zbieraliśmy kasztany, żołędzie i piękne jesienne liście. Była również wspaniała zabawa i zdobywanie parkowego kopca. Cudnie….polecamy każdemu.

 

Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku

Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku Pszczółki w parku

« powrót do wyboru galerii