Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie „Biedronek”

« powrót do wyboru galerii

Grupę „Biedronki” w czwartek /22.11.2018/ odwiedził kolejny rodzic –tym razem była to mama Oli –pani Anetka, która jest weterynarzem. W ciekawy sposób opowiedziała dzieciom jak opiekować się swoim czworonożnym przyjacielem, jak poznać gdy coś mu dolega. Przyniosła ze sobą do pokazania wiele ciekawych rzeczy, które służą Jej w pracy : stetoskop / dzieci – słuchały jak bije ich serduszko/, fartuchy w zwierzątka , rękawiczki, które oczywiście każdy chciał obowiązkowo mierzyć, zdjęcia RTG. Następnie pani Anetka zaczęła opatrywać chore łapki, uszka, ogonki itp. maskotkom -pięknymi kolorowymi opatrunkami. Największa jednak atrakcją były strzykawki, każdy ją otrzymał i wcielił się w rolę weterynarza. Dzieci robiły zastrzyki, podawały szczepionki swoim maskotkom żeby szybko doszły do zdrowia – od tej pory nasze maskotki są już zdrowe 😊Dziękujemy Pani Anetko !

Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek"

Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek"

Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek"

Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek" Odwiedziny kolejnego rodzica w grupie "Biedronek"

« powrót do wyboru galerii