„Prawa dziecka” u Orłów

« powrót do wyboru galerii

20 listopada w grupie Orły odbyły się uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka. W tym dniu dzieci przyszły do przedszkola ubrane na niebiesko. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci oglądały filmik edukacyjny „Prawa dziecka” oraz wysłuchały piosenki „O prawach dziecka „. Wszystkim przedszkolakom zostały przybliżone prawa i obowiązki dziecka. Z wielkim zaangażowaniem wykonały prace plastyczne, które obrazowały ich prawa. Razem z innymi grupami przedszkolnymi wzięły udział w marszu, niosąc niebieskie balony, serduszka, kwiatki oraz czerwone serce z napisałem „Prawo do miłości”.

"Prawa dziecka" u Orłów "Prawa dziecka" u Orłów "Prawa dziecka" u Orłów "Prawa dziecka" u Orłów "Prawa dziecka" u Orłów

« powrót do wyboru galerii