Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Wizyta Motylków i Tygrysków w Bibliotece Pedagogicznej

Wizyta Motylków i Tygrysków w Bibliotece Pedagogicznej

Dzieci z grup Motyle i Tygryski odwiedziły Bibliotekę Pedagogiczną w ramach Ogólnopolskiego Czytania Dzieciom. Dzieci śpiewały piosenkęWizyta Motylków i Tygrysków w Bibliotece Pedagogicznej, tańczyły, Wizyta Motylków i Tygrysków w Bibliotece PedagogicznejWizyta Motylków i Tygrysków w Bibliotece Pedagogicznejsłuchały bajki w formie teatrzyku kamishibai „Kot w butach” Wizyta Motylków i Tygrysków w Bibliotece Pedagogicznej oraz wykonały pracę plastyczną – kota. ‍⬛ To były ciekawe zajęcia.Wizyta Motylków i Tygrysków w Bibliotece Pedagogicznej Dziękujemy Paniom z Biblioteki Pedagogicznej za zaproszenie.

 

Wizyta Motylków i Tygrysków w Bibliotece Pedagogicznej Wizyta Motylków i Tygrysków w Bibliotece Pedagogicznej Wizyta Motylków i Tygrysków w Bibliotece Pedagogicznej Wizyta Motylków i Tygrysków w Bibliotece Pedagogicznej Wizyta Motylków i Tygrysków w Bibliotece Pedagogicznej Wizyta Motylków i Tygrysków w Bibliotece Pedagogicznej