Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

WIRTUALNE MIKOŁAJKI DLA SCHRONISKA

WIRTUALNE MIKOŁAJKI DLA SCHRONISKA

WIRTUALNE MIKOŁAJKI DLA SCHRONISKA

Jak co roku zachęcamy gorąco do włączenia się do pomocy zwierzętom ze schroniska OTOZ Animals w Oświęcimiu. Podobnie jak w ubiegłym roku zbieramy środki pieniężne na zakup dobrej jakości karmy, lekarstw, środków higienicznych, suplementów dla zwierzaków itp. Czemu nie będzie zbiórki darów?

Schronisko OTOZ Animals Oświęcim przechodzi obecnie modernizację. W związku z tym nie ma magazynu! Magazyn, który pamiętacie z poprzednich zbiórek, przestał istnieć, ponieważ będą w nim nowe boksy. Dlatego po rozmowie z panią Kierownik Schroniska, podjęto decyzję o nie zbieraniu darów, ponieważ nie będzie ich gdzie dać. Poniżej podajemy link do zrzutki https://zrzutka.pl/pjg8wr

Dziękujemy za każdą wpłatę