UWAGA ! KONKURS !

Kochani Rodzice !

Urząd Miasta ogłosił konkurs plastyczny ,ekologiczny, z nagrodami, pod hasłem „Czyste powietrze w moim mieście Wadowice”.

Format pracy – dowolny

Technika plastyczna – dowolna

Termin składania prac – 11. X – poniedziałek

Zwycięskie i wyróżnione prace zostaną wydrukowane przez Gminę w formie plakatów i zaprezentowane w lokalnej przestrzeni publicznej. Żadna praca, żaden wysiłek i poświęcony czas nie pójdą na marne… Wiecie dobrze, że każdy kto w naszym przedszkolu podchodzi poważnie do tematu „ konkurs” – zawsze zdobywa nagrody. Czasu jest niewiele to fakt i działać trzeba szybko. Jesteśmy jednak pewni, że i tym razem będziemy mogli na Was liczyć .

Prace podpisane z tyłu pracy proszę składać na swoich salach. „Wspólne działania” zbliżają …więc cieszcie się że wspólnego tworzenia. Dzieci uwielbiają tworzyć … wystarczy tylko dobrze nimi pokierować…

Zachęcamy do twórczego działania.

Przypominamy – ma to być Wasza wspólna praca.

Prawdopodobnie konkurs będzie podzielony na dwa etapy:

-etap I wewnątrz przedszkolny

-etap II – Gmina – prace laureatów I etapu konkursu zostaną przekazane do Urzędu Miasta .

Już dzisiaj trzymamy za was kciuki !!!!