Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Światowy Dzień Zdrowia

Światowy Dzień Zdrowia

7 kwietnia, dokładnie dzisiaj, przypada Światowy Dzień Zdrowia. Obchodom Światowego Dnia Zdrowia towarzyszy Dzień Pracownika Służby Zdrowia dlatego wszystkim lekarkom i lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym oraz wszystkim innym osobom zatrudnionym w służbie zdrowia przesyłamy tą drogą wielkie słowa podziękowania Podobnie jak w ubiegłym roku, udało nam się w czasie zdalnego nauczania zorganizować akcję „Kwiatek dla medyków”. Dzieci z gr. „Tygryski” wraz z rodzicami oraz z całym personelem Przedszkola Publicznego Nr 2 im. Kornela Makuszyńskiego w Wadowicach dołączają się do akcji i wraz z „kwiatami” przesyłają słowa wdzięczności za poświęcenie, za trud wkładany w codzienne ratowanie życia i zdrowia pacjentów.

Wam, co stoicie na pierwszej linii frontu

z niewidzialnym wrogiem jakim jest covid -19

i narażacie własne życie

i życie własnych rodzin

z serca DZIĘKUJEMY !!!

Życzymy – niech powszechnym się stanie,

że maseczka, dystans i dezynfekcja

to poważna sprawa.

Niech w końcu te nakazy będą właściwie rozumiane,

przez wszystkich przestrzegane, a nie wyśmiewane.

Pamiętajcie kochani – jesteście naszymi bohaterami !!!

Jeszcze raz Wam dziękujemy i słodkiego buziaka ślemy.

 

Światowy Dzień Zdrowia Światowy Dzień Zdrowia Światowy Dzień Zdrowia Światowy Dzień Zdrowia Światowy Dzień Zdrowia Światowy Dzień ZdrowiaŚwiatowy Dzień Zdrowia