Świadomość Autyzmu

« powrót do wyboru galerii

W naszym przedszkolu w  dniu 19 kwietnia 2018 roku   w akcie solidaryzmu z osobami cierpiącymi na autyzm wszystkie dzieci, nauczyciele oraz  pracownicy przyszli  ubrani na niebiesko.

Chcieliśmy uświadomić naszym wychowankom, że obok nich żyją  dzieci , które odbierają otaczający nas świat trochę inaczej – co nie znaczy , że są od nas gorsze. W tym dniu byliśmy wszyscy naszymi sercami  z dziećmi chorymi na autyzm, aby im pokazać nasze wsparcie i przesłać pozdrowienia . Życzymy Wam  , aby każdy kolejny dzień  stał się dla Was  łatwiejszy i abyście realizowali i osiągali zamierzone cele.

Przesyłamy wszystkim dzieciakom cierpianym na autyzm oraz ich rodzinom  mnóstwo całusów i pozytywnej energii.

« powrót do wyboru galerii