Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem

Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem

Kolejne grupy przedszkolaków skorzystały z zaproszenia i gościły w Wadowickie Centrum Kultury. Dzieci miały okazję spotkać Kubusia Puchatka Spotkanie z Kubusiem PuchatkiemSpotkanie z Kubusiem Puchatkiem, pobawić się na „szalonych” animacjachSpotkanie z Kubusiem PuchatkiemSpotkanie z Kubusiem Puchatkiem ruchowych z panią Asią, a na koniec z zaciekawieniem obejrzeć Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem specjalnie przygotowaną bajkę „Przytul mnie. Poszukiwacze miodu”Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem – a wszystko to w ramach obchodów Dnia Pluszowego MisiaSpotkanie z Kubusiem Puchatkiem. Dziękujemy bardzo za zaproszenie .

 

Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem Spotkanie z Kubusiem Puchatkiem