Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Serdeczne podziękowania dla Pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Serdeczne podziękowania dla Pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Dzieci z naszego przedszkola pragną bardzo serdecznie podziękować♥️ Paniom z #WadowickiegoUniwersytetuTrzeciegoWieku przy Wadowickie Centrum Kultury grupie Rękodzieła Artystycznego za przepiękne ubrankaSerdeczne podziękowania dla Pań z Uniwersytetu Trzeciego WiekuSerdeczne podziękowania dla Pań z Uniwersytetu Trzeciego WiekuSerdeczne podziękowania dla Pań z Uniwersytetu Trzeciego WiekuSerdeczne podziękowania dla Pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku dla naszych lalek. Zrobiły nam panie wielką niespodziankę i przepiekny prezent. Do podziękowań dołączają się wszyscy pracownicy przedszkola. Nasze przedszkolne lalki wyglądają teraz jak nowe. Zobaczcie sam.

 

Serdeczne podziękowania dla Pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku Serdeczne podziękowania dla Pań z Uniwersytetu Trzeciego Wieku