„Pomóc Więcej”

W odpowiedzi na propozycję p. Sylwii Roman z Fundacji „ Pomóc Więcej” o zbiórce używanych książek na „bazarek”, z przeznaczeniem na stworzenie ogrodu terapeutycznego dla seniorów przebywających w Domu Pomocy Społecznej w Wadowicach przy ul. Parkowej 1, nasze przedszkole odpowiedziało głośno- TAK, WCHODZIMY W TO !!! I stało się ! Akcja była błyskawiczna, trwała raptem tydzień. Pojawiło się krótkie ogłoszenie i zbiórkę książek przeprowadzono w dniach 29.03- 5.04. W akcję zaangażowało się całe przedszkole wraz z personelem. Udało się zgromadzić ponad 130 książek . Na wyróżnienie zasługują dwie grupy wiekowe – najmłodsze „Misie” i najstarsze „ Orły”. BRAWO !!! Całkowity dochód ze sprzedaży książek zasili środki przeznaczone na stworzenie zielonego ogrodu dla seniorów ,pełnego ziół, kwiatów, warzyw i różnego rodzaju drzewek. Cieszymy się, że jako placówka mamy swój wkład w realizację tego pomysłu ! Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie się w akcję.

„Pomóc Więcej”