Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Orły na warsztatach w Bibliotece Publicznej w Wadowicach

Orły na warsztatach w Bibliotece Publicznej w Wadowicach

W dniu 22 listopada dzieci z grupy Orłów były na zajęciach i warsztatach w Bibliotece Publicznej w Wadowicach. Zapoznały się z wyglądem biblioteki oraz dowiedziały się jak można wypożyczyć książkiOrły na warsztatach w Bibliotece Publicznej w Wadowicach. Zajęcia dotyczyły życia dzieci z różnych stron świataOrły na warsztatach w Bibliotece Publicznej w Wadowicach a te pierwsze zajęcia szczególnie przybliżyły dzieciom życie ich rówieśników na kontynencie azjatyckimOrły na warsztatach w Bibliotece Publicznej w Wadowicach. Wysłuchały bajki, jadły patyczkami chrupki i oglądały obrazki i książki. Na warsztatach chłopcy wykonywali chińskie nakrycia głowy a dziewczynki japońskie wachlarze.

Orły na warsztatach w Bibliotece Publicznej w Wadowicach Orły na warsztatach w Bibliotece Publicznej w Wadowicach Orły na warsztatach w Bibliotece Publicznej w Wadowicach Orły na warsztatach w Bibliotece Publicznej w Wadowicach