Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Motyle i Tygryski na wycieczce w Wygiełzowie

Motyle i Tygryski na wycieczce w Wygiełzowie

3 czerwca grupa Motyli i Tygrysków wybrały się na wycieczkę Motyle i Tygryski na wycieczce w Wygiełzowiedo Wygiełzowa gdzie odwiedziły Muzeum️ Małopolski Zachodniej. Celem wycieczki, oprócz dobrej zabawyMotyle i Tygryski na wycieczce w Wygiełzowie, było ukazanie warunków życia na wsi w dawnych czasach, czynności gospodarskich‍‍Motyle i Tygryski na wycieczce w Wygiełzowie, upraw polowychMotyle i Tygryski na wycieczce w Wygiełzowie oraz tradycyjnych rzemiosłMotyle i Tygryski na wycieczce w Wygiełzowie. Dzieci z zainteresowaniemMotyle i Tygryski na wycieczce w Wygiełzowie oglądały stare, drewniane chaty i ich wyposażenie oraz wiele innych ciekawych obiektów. Ponadto przedszkolaki wzięły udział w warsztatach garncarskich. To była super wycieczka.

 

Motyle i Tygryski na wycieczce w Wygiełzowie Motyle i Tygryski na wycieczce w Wygiełzowie Motyle i Tygryski na wycieczce w Wygiełzowie Motyle i Tygryski na wycieczce w Wygiełzowie