Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

„Mikołajkowe niespodzianki” dla dzieci z DSM w Wadowicach

„Mikołajkowe niespodzianki” dla dzieci z DSM w Wadowicach
Kochani !
Znamy już wiek dzieci przebywających w DSM w Wadowicach. To dla nich chcemy zorganizować „mikołajkowe niespodzianki”"Mikołajkowe niespodzianki" dla dzieci z DSM w Wadowicach"Mikołajkowe niespodzianki" dla dzieci z DSM w Wadowicach. Mamy nadzieję, że z Waszą pomocą uda nam się osiągnąć cel, a może jeszcze wesprzemy artykułami plastycznymi świetlicę dzieci przebywających w USD w Krakowie Prokocimiu… Dla lepszej orientacji podajemy wiek dzieci:
Jakub – 9 lat
Patryk – 9 lat
Weronika – 3 latka
Adaś – 3 latka
Antoś – 2 latka
Filip – 2 latka
Antosia – 2 latka
Hania – 9 miesięcy
Karol – 6 miesięcy
Hania – 4 miesiące
Akcja trwa do końca listopada – warto uczyć dzieci bezinteresownego dzielenia się z drugim człowiekiem♥️. Dobro wraca – pamiętajmy o tym "Mikołajkowe niespodzianki" dla dzieci z DSM w Wadowicach