Mikołajki tuż, tuż !

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrego serca z prośbą o wsparcie nas w akcji zorganizowania paczek mikołajkowych dla dzieci przebywających w Domu Samotnej Matki w Wadowicach.

Na obecną chwilę przebywa tam dziesięcioro dzieci, ale ta ilość do 6 grudnia może ulec zmianie, więc musimy mieć coś w zapasie …Jeżeli zgromadzimy „nadmiar prezentów” to zawieziemy je do USD w Krakowie Prokocimiu – na pewno nic się nie zmarnuje …

Wśród dzieci są :

chłopcy w wieku : 7lat, 5lat, 3lata, dwóch mających po 2 lata, 3 miesiące

dziewczynki w wieku: 7 lat,4 lata, rok, 16 miesięcy, 8 miesięcy

Będzie to już nasza czternasta akcja

i mamy nadzieję, że ponownie zakończona zostanie sukcesem….

Celowo podajemy wiek i płeć dzieci, żeby łatwiej było dostosować do wieku ewentualny upominek.

Bardzo prosimy nie pozbywać się z domu rzeczy starych i zniszczonych , bo to ma być „prezent”

Można też przeznaczyć na ten cel dowolną kwotę pieniędzy i przekazać ją nauczycielkom na poszczególnych oddziałach.

Z góry wszystkim dziękujemy !