Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

#MiędzynarodowyDzieńPrawDziecka

W poniedziałek w ramach akcji organizowanej przez UNICEF w naszym przedszkolu odbył się #MiędzynarodowyDzieńPrawDziecka. W tym dniu przypada rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga#MiędzynarodowyDzieńPrawDziecka wszystkich kierowana jest na dzieci#MiędzynarodowyDzieńPrawDziecka i ich prawa. Dzieci w tym dniu przyszły ubrane na niebiesko#MiędzynarodowyDzieńPrawDziecka#MiędzynarodowyDzieńPrawDziecka, jako symbol solidarności#MiędzynarodowyDzieńPrawDziecka ze wszystkimi dziećmi na świecie#MiędzynarodowyDzieńPrawDziecka, również tymi, których prawa nie są przestrzegane#MiędzynarodowyDzieńPrawDziecka. We wszystkich grupach zostały przeprowadzone zajęcia o prawach dziecka z wykorzystaniem ciekawych materiałów edukacyjnych. Każda grupa wykonała także️#MiędzynarodowyDzieńPrawDziecka plakat do poszczególnych praw dziecka, które umieszczone są w holu głównym przedszkola. Koordynator akcji⏩ pani Katarzyna Otomańska.