Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Marsz ekologiczny – „Dzień Ziemi”

Marsz ekologiczny – „Dzień Ziemi”
Jak , co roku, z okazji Dnia Ziemi 🌎uczestniczyliśmy w marszu ekologicznym ♻️🌿💚🚶‍♀️🚶‍♂️. Wyjątkowo w tym roku szkolnym, na nasze zaproszenie, dołączyły do nas grupy przedszkolne z innych wadowickich przedszkoli💪 Nie zabrakło też uczniów kl I ze Szkoły Podstawowej Nr 5, z którą współpracujemy. Trasa tegorocznego marszu przebiegała w sposób następujący – zbiórka o godz. 10:00 na terenie naszego ogródka przedszkolnego, następnie przez os. Wojskowe doszliśmy do ul Lwowskiej i dalej ul. Poprzeczną przeszliśmy ponownie do os. Kopernika i alejkami osiedla wróciliśmy do przedszkola. Po drodze dzieci skandowały🔈 hasła ekologiczne widniejące na transparentach – Segreguj śmieci🚮, Oszczędzaj wodę💧, Dbaj o rośliny🌿, Nie zanieczyszczaj powietrza💨, Troszcz się o zwierzęta🐈.
Było nas widać 👀 i słychać👂 więc mamy nadzieję, że wzbudziliśmy swoją obecnością nie tylko zainteresowanie wśród osób dorosłych, ale przede wszystkim zmusiliśmy ich do refleksji nad rolą jaką powinien pełnić człowiek w świecie przyrody 👱🔄🏞️
Dziękujemy rodzicom💚 za przygotowanie dzieci do marszu czyli zielone elementy garderoby i rekwizyty do machania.
Koordynator akcji – Renata Czajecka
Marsz ekologiczny - "Dzień Ziemi" Marsz ekologiczny - "Dzień Ziemi" Marsz ekologiczny - "Dzień Ziemi" Marsz ekologiczny - "Dzień Ziemi" Marsz ekologiczny - "Dzień Ziemi" Marsz ekologiczny - "Dzień Ziemi" Marsz ekologiczny - "Dzień Ziemi" Marsz ekologiczny - "Dzień Ziemi" Marsz ekologiczny - "Dzień Ziemi" Marsz ekologiczny - "Dzień Ziemi" Marsz ekologiczny - "Dzień Ziemi" Marsz ekologiczny - "Dzień Ziemi" Marsz ekologiczny - "Dzień Ziemi"