Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

„Mali Reporterzy akcji AMOS”

„Mali Reporterzy akcji AMOS”
W pierwszym dniu wiosny dotarły do naszego przedszkola nagrody za wyróżnienie w konkursie pod hasłem „ Mali Reporterzy akcji AMOS”. Jako koordynator akcji zbiórki pustych tubek po kleju „AMOS” na terenie naszej placówki, pragnę poinformować iż w ramach reportażu został na konkurs przesłany wiersz mojego autorstwa i fotorelacja z działań, w których dzieci wykorzystują właśnie klej „Amos” 🙂 Z uwagi na fakt iż puste tubki zbierają dzieci z całego przedszkola – nagrody należą się każdej grupie wiekowej. Żeby było sprawiedliwie jutro zostanie zorganizowane losowanie i każda grupa wiekowa będzie miała szansę wylosować jedną z kilku nadesłanych przez organizatora nagród. Wśród nagród są: kredki ołówkowe, kreda do rysowania, złote i srebrne kleje brokatowe w zestawie oraz kolorowe balony.
Organizatorowi konkursu za nagrody bardzo dziękujemy !!! Obiecujemy,że nadal EKO będziemy i już kolejny pakiet 120 pustych tubek po zużytym kleju przygotowujemy ! -koordynator akcji Renata Czajecka
„Mali Reporterzy akcji AMOS” „Mali Reporterzy akcji AMOS”