Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

„Kotki” rozpoczęły przygodę z „Akademią Przedszkolaka” w Bibliotece Publicznej

„Kotki” rozpoczęły przygodę z „Akademią Przedszkolaka” w Bibliotece Publicznej

22 listopada dzieci z grupy „Kotki” rozpoczęły przygodę z „Akademią Przedszkolaka” w Bibliotece Publicznej w Wadowicach. Dzieci uzyskały podstawowe informacje na temat zasad wypożyczania książek z biblioteki"Kotki" rozpoczęły przygodę z "Akademią Przedszkolaka" w Bibliotece Publicznej. Następnie wzięły udział w zajęciach ” Dzieci Świata” . Z uwagą wysłuchały"Kotki" rozpoczęły przygodę z "Akademią Przedszkolaka" w Bibliotece Publicznej czytanej baśni z książki ” Baśnie Świata”. Miały możliwość nauki jedzenia pałeczkami"Kotki" rozpoczęły przygodę z "Akademią Przedszkolaka" w Bibliotece Publicznej. Nasza pierwszą wizyta w bibliotece zakończyła się warsztatami, na których dzieci wykonały wachlarzyki"Kotki" rozpoczęły przygodę z "Akademią Przedszkolaka" w Bibliotece Publicznej i kapelusze. To kolejny ciekawy dzień w przedszkolnym życiu „Kotków”. Dziękujemy Paniom z biblioteki za serdeczne przyjęcie i interesujące zajęcia.

 

"Kotki" rozpoczęły przygodę z "Akademią Przedszkolaka" w Bibliotece Publicznej "Kotki" rozpoczęły przygodę z "Akademią Przedszkolaka" w Bibliotece Publicznej "Kotki" rozpoczęły przygodę z "Akademią Przedszkolaka" w Bibliotece Publicznej "Kotki" rozpoczęły przygodę z "Akademią Przedszkolaka" w Bibliotece Publicznej