Kotki biorą udział w konkursie !

Zadanie wykonane – kapsuła czasu gotowa – walizka spakowana :) Teraz mocno trzymajcie kciuki żeby nam się udało wygrać :)
Kapsułę czasu dzisiaj tworzymy i sami jeszcze nie wiemy,
co do niej włożymy. Przecież z nas jeszcze małe dzieciaki, a temat poważny – nie byle jaki :) Panie nam troszkę podpowiedziały i do „kapsuły czasu” zapakowały:
– nasz „Kodeks Grupowy”, żeby po latach inne dzieci wiedziały
jakie zasady w naszym przedszkolu panowały :) – odbite dłonie też przesyłamy na potwierdzenie, że na te zasady wszyscy się zgadzamy :) – zdjęcie naszych prac plastycznych również do kapsuły pakujemy, żeby ktoś po latach rozpoznał jaki talent plastyczny w sobie kryjemy :) – list od rodziców Bartusia do kapsuły dołączamy, by po latach inne dzieci się dowiedziały ,
że zakrętki plastikowe przez nas gromadzone nie tylko planetę Ziemię nie zaśmiecały, ale w rehabilitacji chorego chłopca pomagały :) – już po raz drugi w projekcie „ Mały Miś w świecie wielkiej literatury” udział bierzemy więc o tym w kapsule czasu też opowiedzieć Wam chcemy :) O, jeszcze jedno, co zapakujemy … – to zdjęcie naszego kącika przyrody
żeby było wiadomo iż tą kapsułę jesienią zrobiono :)
Walizka już pełna – wszystko gotowe !
Pracę na konkurs Wam przesyłamy i na super nagrody czekamy :) Pozdrawiamy ! Dzieci 4-letnie z gr. „Kotki”
Przedszkole Publiczne Nr 2 w Wadowicach