Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Kartki świąteczne dla Stasia

Kartki świąteczne dla Stasia

Poniedziałek i wtorek były dniami szczególnej pracy w grupie „ Orłów”. Dzieci tworzyły kartki świąteczne dla Stasia, chłopca objętego wsparciem „Fundacji Pomóc Więcej”. Mamy nadzieję, że dzięki naszym własnoręcznie wykonanym pocztówkom, na twarzy Stasia chociaż na chwilę pojawi się uśmiech. Jeżeli nam się to uda – to będzie super Staś otrzyma od dzieci nie tylko pocztówki , ale również krótki list… Może nam coś odpisze

Kto wie?….

Każdy „orzeł”, jak przystało na prawdziwego starszaka, własnoręcznie podpisał swoją pocztówkę. Były dzieci, które wykonały dla Stasia nawet dwie prace – brawo „orły”.

Okazało się, że prace dzieci nie zmieściły się do wykonanej wcześniej i trzeba było przepakowywać prace do większej

Niech działa magia świąt.

 

Kartki świąteczne dla Stasia Kartki świąteczne dla Stasia Kartki świąteczne dla Stasia Kartki świąteczne dla Stasia