Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

MARSZ EKOLOGICZNY

« powrót do wyboru galerii

25 kwietnia jak co roku,  wyruszyliśmy  na nasz, przedszkolny ,,Marsz ekologiczny”.Wystartowaliśmy punktualnie o godz. 10:00. Oczywiście marsz rozpoczął się od pamiątkowych zdjęć na terenie ogródka przedszkolnego, żeby upamiętnić przygotowane wspólnie z rodzicami rekwizyty i wspaniały, zielony ubiór poszczególnych dzieci.

Były to rekwizyty pasujące do świata przyrody – czyli piękne, kolorowe, bibułkowe kwiaty, zielone liście, papierowe flagi i szereg innych elementów, którymi dzieci mogły pomachać w czasie pochodu. Dzieci, które z różnych powodów nie były przygotowane do marszu , otrzymały janczary i idąc w pochodzi grały na nich żeby nas nie tylko było widać, ale i słychać.

W  ten sposób chcieliśmy uczcić naszą przyrodę i wskazać ludziom dorosłym jak ważne  i aktualne są hasła widoczne na transparentach.

Każda grupa wiekowa miała własny transparent z określonym hasłem proekologicznym:

–       SEGREGUJĘ ŚMIECI

–       OSZCZĘDZAM WODĘ

–       DBAM O ROŚLINNOŚĆ

–       TROSZCZĘ SIĘ O ZWIERZĘTA

–       NIE ŚMIECĘ

–       CHRONIĘ LASY- OSZCZĘDZAM PAPIER, ZBIERAM MAKULATURĘ

–       DBAM O CZYSTE POWIETRZE

 

MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY

MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY MARSZ EKOLOGICZNY

MARSZ EKOLOGICZNY

« powrót do wyboru galerii