Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Dzień Pizyy u Tygrysków

« powrót do wyboru galerii

Dzień Pizzy- wie o tym każdy „tygrysek”. Od samego rana dzieci próbowały wyczarować z ciastoliny swój kawałek pizzy. Potem miały okazję dopasować go do pozostałych kawałków , ale w taki sposób żeby w każdej pizzy było ich tylko 6. „Tygryski” bardzo szybko przekonały ,że powstały 4 pizze, ale jedna z nich była „niekompletna”, bo brakowało jednego kawałka.

 Udało nam się poczęstować panią dyrektor, z-cę dyrektora, panie z kuchni , p. Ewę i p. Agatkę. Po obiedzie każdy „tygrysek” zaprojektował swoją pizzę w zeszycie .Po skończonej pracy i dokładnym umyciu rak rozpoczęła się degustacja. Dzięki przewodniczącej naszej „trójki klasowej” p. Gabrysi ,dotarły do naszej grupy prawdziwe pizze. Każdy wybierał swój ulubiony rodzaj i ze smakiem zjadał. Oczywiście znaleźli się tacy, którzy repetowali, ale i tacy, którzy tylko nas obserwowali. Ciekawe, który z nich upiecze pizze w domu z rodzicami ?

Dzień Pizyy u Tygrysków Dzień Pizyy u Tygrysków Dzień Pizyy u Tygrysków Dzień Pizyy u Tygrysków Dzień Pizyy u Tygrysków Dzień Pizyy u Tygrysków

 

« powrót do wyboru galerii