Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Dzień Babci i Dziadka u „Orłów”

« powrót do wyboru galerii

 Orły wspólnie ze swoimi paniami przygotowały programy artystyczne.

Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi przedszkola. Kiedy pojawili się długo oczekiwani dziadkowie dało się odczuć wiele emocji. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie.

Babcie i Dziadkowie  zasiedli na przygotowanych dla nich miejscach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występów.

W pięknej scenografii oraz wyjątkowej atmosferze, wnuczęta wystąpiły przed bliskimi. Przedszkolaki recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki.

 

Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów"

Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów" Dzień Babci i Dziadka u "Orłów"

« powrót do wyboru galerii