Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka”

Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka”

Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka” wystawionej przez dzieci z grupy „Orły”przygotowanej z okazji Imienin Przedszkole Publiczne nr 2 w Wadowicach . Bajka wyszła pięknie 😍♥️ , dzieci przygotowały panie Grażynka, Agnieszka i Edytka. Brawo.

 

Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka" Fotorelacja z bajki pt. 'Przygody Jacka i Placka"