Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

„DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA” – MISIE

„DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA” – MISIE

W Dniu Przedszkolaka dzieci z najmłodszej grupy wiekowej, „ Misie”, poznały nową piosenkę 🎶 ”Jestem sobie przedszkolaczek”

i próbowały opanować jej pierwszy fragment. Czerpały radość ze wspólnej zabawy z wykorzystaniem chusty animacyjnej i pacynki „misia”. Wykazały się dużą sprawnością fizyczną w czasie pokonywania toru przeszkód💪 Utrwaliły wiedzę dotyczącą prawidłowego przechodzenia przez jezdnię 🛣️i samodzielnie namalowały 🖌️ ”zebrę” czyli przejście dla pieszych. Po wykonaniu wszystkich zadań otrzymały medal 🏅 „Dzielnego Przedszkolaka”. Dzięki rodzicom Dawidka i Gabrysi dzieci otrzymały soczek i bezowego lizaka. Na dodatek Aluś obchodził swoje urodziny więc była okazja do podwójnego świętowania.

 

"DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA" - MISIE