Deklaracja dostępności Informacje o kontraście A- A+ bip

„Dzień Dziecka”

„Dzień Dziecka”

Z okazji Dnia Dziecka , w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Wadowicach zorganizowano różnorodne aktywności "Dzień Dziecka" w ogrodzie przedszkolnym. Dzieci miały możliwość zjeżdżania na dmuchańcach, uczestniczyły z zabaw ruchowych z wykorzystaniem piłek, obręczy, rowerków i wielu innych sprzętów sportowych. Były harce na placu zabaw i pokonywanie ścieżki sensorycznej, budowanie zamków z piasku, robienie babek a także malowanie- począwszy od twarzy, poprzez płyty przedszkolne, kartki aż po folie rozciągnięte pomiędzy drzewami. Pogoda dopisała, dzieci zachwycone"Dzień Dziecka"!!! Podsumowując: Zdrowo, sportowo i bardzo wesoło! Polecamy wszystkim takie świętowanie! Dzieci i Panie z Wadowic serdecznie pozdrawiają!

 

"Dzień Dziecka" "Dzień Dziecka"